Péče o srst pro psy a kočky. Náš salon je zaměřen na kompletní péči o srst. Nabízíme služby zkušené střihačky psů a koček.
Provádíme:Na zvládnutí bakterialních infekcí pomáhají antibiotika, v léčbě virových
chorob jsou naše možnosti léčby omezené. Na trhu se objevil přípravek firmy
Vétoquinol Enisyl -F, který má prokazatelný léčebný účinek na infekci
herpesvirem u koček. Onemocnění se projevuje typickým hlenovým výtokem z očí
a nosu a kýcháním, úmrtnost na komplikace u mladých koťat může dosahovat až
30%. Enisyl obsahuje látku L- lysin , podává se formou pasty a má léčebný
i preventivní účinek na kočičí herpesvirosu.
Proč prodáváme krmení a diety značky Hill´s? Kvalita ověřená léty, vznik se datuje r. 1939, kdy se objevila 1. klinická dieta k/d / onem ledvin/. V současnosti Hills nabízí nejucelenější komplex výživy pro všechny kategorie zdravých psů a koček, a nejširší spektrum diet pro lepší kontrolu snad téměř všech onemocnění. Vyšší cena je daň za za superpremiovou kvalitu a průkopnictví ve vývoji nových klinických diet. V současnosti portfolio Hillsu čítá 49 krmení a diet pro psy a 35 pro kočky / navíc v různých baleních /.
Navštivte Krmiva Hill´s také na Facebooku
Úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
V rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen. Velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka. Díky
Slušnost,vstříctnost a ochota mě kdykoli pomoc s mým psem Junkym který se nebojí jako jinde a chodí tam jak na procházku :-))
Je základem kvalitní péče. Stejně jako sebelepší kuchař nedokáže z mizerných surovin vykouzlit skvělý pokrm ale naopak skvělá surovina není zárukou kvalitního výsledku pokud projde rukou neodbornou. Ani zde zakoupení kvalitní značky krmiva zárukou úspěchu neb se přidávají dispozice vrozené a samozřejmě vlivy okolí mají za následek vlivy získané.
více o správné výživě zvířeteNejlepším receptem na dlouhé zdraví je jednoduše neonemocnět. K některým chorobám mají určití jedinci či plemena vrozené dispozice. Obezřetná volba plemene pro daný účel využití, zdravotní historie...
více o prevenci zvířeteČas rychle plyne a z našeho ještě před pár lety malého zvědavce je jedinec na kterém se začínají projevovat příznaky stárnutí. Jedním z těchto projevů je samozřejmě i opotřebování některých systémů. Zda platí u zvířat stejně jako u strojů že zanedbaná drobná oprava zpravidla rezultuje v opravu rozsáhlou a tím i nákladnou.
Vlastní laboratoř = výsledky již při stejné návštěvě. Možnosti co lze z vyšetření krve laboratorně vyšetřit by byly před pár lety v oblasti sci-fi a přitom nyní jich podstatnou část dokážeme zvládnout dokonce na počkání ve vlastní laboratoři.
Odstraňovat příčiny nikoliv jen tlumit důsledky onemocnění. Pouhé odstranění potíží vede zpravidla k pouze dočasnému zlepšení.
více o odstaňování příčin onemocněníChystám se na delší cestu se psem po Evropě. Můj dotaz směřuje k použití klimatizace v autě. Ve starším voze jsem klimatizaci neměla a pes v letních měsících dýchal čumáčkem přitisknutým k polootevřen
zobrazit všechny dotazy >>Šanta kočičí, bylinka pro lidi i kočky
Pokud nechcete, aby vaši zahradu navštěvovaly kočky, pak šantu kočičí raději nepěstujte. Kočky ji totiž milují. Pokud se o vůni této bylinky naopak klidně podělíte, určitě si ji vysaďte. Je krásná i l
zobrazit článek >> Test spokojenostiCestovní nevolnost u psů je běžný stav,který postihuje jednoho ze šesti psů.Štěňata a mladší psi jsou citlivější.
Typickými příznaky kinetózy je zvracení,nevolnost,nadměrné slinění,neklid,úzkost a třes.
Příčiny vzniku těchto příznaků jsou komplexní.Kinetóza se dostaví v případech,kdy mozek dostává nadměrné množství signálů ze systému rovnováhy.Úzkost a strach dokáží tyto signály umocnit a důsledkem toho je nevolnost a zvracení Vašeho čtyřnohého spolucestovatele.
1.Dopřejte svému psu během jízdy čerstvý vzduch tím,že necháte částečně otevřené okénko.
2.Řiďte opatrně a vyhněte se náhlému brždění a akceleraci.
3.Ujistěte se,že v autě není příliš horko ani chladno.Psi nejsou schopni rychle přizpůsobit tělesnou teplotu.
4.Během dlouhé cesty dělejte pravidelné přestávky a umožněte psovi vyjít ven z auta a napít se.
5.Zvykejte svého psa na cestu autem tak,že nejprve budete jezdit na kratší vzdálenosti a postupně se vydávejte na delší cesty.
6.Pokud si pes spojí auto s radostnou aktivitou,jako je procházka na volno,omezí to úzkost a stres.
7.První cestu štěněte udělejte co nejzábavnější a bezstresovou,jak je to jen možné,protože tato zkušenost určí,jak se bude napříště cítit při jízdě autem.
Zahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.