Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Socializace psa

Pes musí umět dobře vyjít s lidmi i s ostatními psy. Dovolte mu proto dostatek kontaktů s jeho vrstevníky, hlídejte, aby při nich nedocházelo k půtkám nad vhodný rámec. Poskytněte psovi dostatek samo

zobrazit všechny dotazy >>

Užitečné zásady pro regulaci teritoriálního chování

Pes: 1. Pokud váš pes značkuje doma, udělejte v první řadě jasno v hierarchii, až pak začněte uvažovat o kastraci. 2. Měňte místa vycházek, aby si pes nezačal přivlastňovat nějaké území. 3. Nechoďt

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Do jaké míry je zapáchající plynatost u psa normální?

Náš pes hodně prdí a nejhorší to bylo,když jsme mu do granulí přidávali maso.Dá se plynatost a zápach nějak odstranit stravou?

Páchnoucí plyny většinou vznikají metabolismem bakterií,které jsou obsaženy ve střevě.Prvním opatřením při těchto problémech by měla být úprava krmné dávky.Pokud je pes spokojen s krmivem,tak někdy postačí výměna příchutě krmiva /například drůbežího masa za hovězí/ při zachování konkrétní značky.Pokud by nepomohlo toto prvotní opatření,pak bude potřeba se podívat na jiné krmivo,které bude vhodnější pro daného jedince.Nadměrnou flatulenci/plynatost/může způsobovat třeba nadbytek vlákniny,která bývá v nadměrném množství u některých levnějších krmiv,nebo nadbytek proteinů/bílkovin/,které se vyskytují u dražších značek.Střevní mikroflóra se dá také ovlivnit přidáním prebiotik nebo některých potravinových doplňků s obsahem Yucca schidigera /mexická rostlina/.V případě,že se nepodaří odstranit plynatost úpravou diety,bude potřeba podrobnější vyšetření ve veterinární ordinaci a přesnější zjištění důvodu plynatosti.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4