Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Prevence torze žaludku

Zajímalo by mne, zda se u psů provádějí nějaké preventivní zákroky, které mohou zabránit torzi žaludku. Před několika lety jsem za dosti dramatických okolností přišel o svého psa a později jsem slyšel

zobrazit všechny dotazy >>

Agresivita mezi kočkami v jedné domácnosti

Koťata jsou miloučká, chlupatá klubíčka, nad kterým se každý rozněžní a není člověk který by je mohl nemít rád. A nebo to tak není? Kolem 4. měsíce věku se může stát, že z roztomilého plyšounka se vyk

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Jak na plaché kotě

Mám tříměsíční kočičku, kterou mám doma zhruba měsíc. Je to má první kočka, takže nemám moc zkušeností. Je normální, že se nechce vůbec mazlit? Utíká přede mnou a nenechá se chytit. Jsem z toho zoufalá, protože na ni nejsem zlá, aby se mě musela bát. Poradíte mi?

Každá kočička je jiná, některá by se s lidmi mazlila od rána do večera, jiná se od lidí držela raději dál. Vaše kočička buď nepřišla moc do kontaktu s lidmi, nebo může mít za sebou nějakou negativní zkušenost s člověkem. Další možnost je, že má takovou povahu prostě danou v genech. Nedávejte si to za vinu, bude to chtít hodně trpělivosti a času, kterého vaší kočičce věnujete. Pokud budete důsledná, vaše vztahy se určitě zlepší. V první řade vaše koťátko nenuťte, aby se mazlilo, pokud nebude chtít. Netahejte ho. Nemusíme se bát, ono se přijde za čas pomazlit samo, až si získáte jeho důvěru. Hodně si s ním hrajte, věnujte mu každý den určitou část dne, kdy budete mít čas pouze pro něho. Kupte si kočičí mávátko, nebo si ho vyrobte třeba z vařečky, na kterou navážete mašličky. Koťátko to určitě zaujme a bude mávátko lovit. Házejte mu myšky, míčky a když se k vám přiblíží, zkoušejte ho pohladit. Vše provádějte nenásilně, bude to chtít čas. Pokud se tímto způsobem budete koťátku věnovat pravidelně, jistě za čas zjistí, že se vás nemusí bát a na všechny společné hry se začne těšit. Určitě k sobě za čas najdete cestu a objevíte i způsob mazlení, který vám bude oběma vyhovovat.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4