Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Chybění zubů u psa

Plnochrupý pes má v mordě 42 zuby. U mnohých psů jeden nebo více zubů chybí. Nejčastěji chybí premoláry nebo moláry. Chybění zubů je dlouholetý chovatelský problém. Ten rozdělil chovatele zhruba na tř

zobrazit všechny dotazy >>

Potkan

Potkani si zachovávají mnohé rysy chování a smyslovou výkonnost divoce žijících příbuzných i jako domácí mazlíčci. Zvláště nápadná je jejich snaha přimknout se k člověku. Ochotně s ním navazují přátel

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Jak se projevuje zalomený ocásek?

V kupní smlouvě jsem objevila jako poslední větu,že musí kupující hned zjistit závadu zalomeného ocásku.Je pravda,že kočička má ocásek velmi drobounký a v některých chvílích mi připadá špička ocásku právě tak trochu zalomená.Prodávající tvrdí,že i tak je kočička určená na chov.

Zálomek ocasu je geneticky podmíněná vada a kočky,které tento zálomek ocasu mají,jsou vyřazovány z chovu.Nemohou získat ani na výstavě chovnost.Ocas kočky by měl být rovný a konec ocasu zakulacený,případně vybíhající do špičky.Jakákoliv deformace ocasu není přípustná.Může se jednat o výrazné zakřivení až zahnutí posledních ocasních obratlů,či o vychýlení průběhu linie ocasu,deformací je i nepravidelný tvar obratlů.Zatím se nikdo nestkal,že by zálomek byl řešen v kupní smlouvě,ovšem na tomto postupu není nic nezákonného.Samozřejmě by nastal problém,pokud by se kočička se zálomkem ocasu skutečně koupila.Rozumný chovatel by do svého chovu takovou kočku zařazovat neměl.Nejlépe je přistupovat ke koupi společně s poradcem chovu,který vše pořádně prohlédne.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4