Péče o srst pro psy a kočky. Náš salon je zaměřen na kompletní péči o srst. Nabízíme služby zkušené střihačky psů a koček.
Provádíme:Na zvládnutí bakterialních infekcí pomáhají antibiotika, v léčbě virových
chorob jsou naše možnosti léčby omezené. Na trhu se objevil přípravek firmy
Vétoquinol Enisyl -F, který má prokazatelný léčebný účinek na infekci
herpesvirem u koček. Onemocnění se projevuje typickým hlenovým výtokem z očí
a nosu a kýcháním, úmrtnost na komplikace u mladých koťat může dosahovat až
30%. Enisyl obsahuje látku L- lysin , podává se formou pasty a má léčebný
i preventivní účinek na kočičí herpesvirosu.
Proč prodáváme krmení a diety značky Hill´s? Kvalita ověřená léty, vznik se datuje r. 1939, kdy se objevila 1. klinická dieta k/d / onem ledvin/. V současnosti Hills nabízí nejucelenější komplex výživy pro všechny kategorie zdravých psů a koček, a nejširší spektrum diet pro lepší kontrolu snad téměř všech onemocnění. Vyšší cena je daň za za superpremiovou kvalitu a průkopnictví ve vývoji nových klinických diet. V současnosti portfolio Hillsu čítá 49 krmení a diet pro psy a 35 pro kočky / navíc v různých baleních /.
Navštivte Krmiva Hill´s také na Facebooku
Úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
V rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen. Velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka. Díky
Slušnost,vstříctnost a ochota mě kdykoli pomoc s mým psem Junkym který se nebojí jako jinde a chodí tam jak na procházku :-))
Je základem kvalitní péče. Stejně jako sebelepší kuchař nedokáže z mizerných surovin vykouzlit skvělý pokrm ale naopak skvělá surovina není zárukou kvalitního výsledku pokud projde rukou neodbornou. Ani zde zakoupení kvalitní značky krmiva zárukou úspěchu neb se přidávají dispozice vrozené a samozřejmě vlivy okolí mají za následek vlivy získané.
více o správné výživě zvířeteNejlepším receptem na dlouhé zdraví je jednoduše neonemocnět. K některým chorobám mají určití jedinci či plemena vrozené dispozice. Obezřetná volba plemene pro daný účel využití, zdravotní historie...
více o prevenci zvířeteČas rychle plyne a z našeho ještě před pár lety malého zvědavce je jedinec na kterém se začínají projevovat příznaky stárnutí. Jedním z těchto projevů je samozřejmě i opotřebování některých systémů. Zda platí u zvířat stejně jako u strojů že zanedbaná drobná oprava zpravidla rezultuje v opravu rozsáhlou a tím i nákladnou.
Vlastní laboratoř = výsledky již při stejné návštěvě. Možnosti co lze z vyšetření krve laboratorně vyšetřit by byly před pár lety v oblasti sci-fi a přitom nyní jich podstatnou část dokážeme zvládnout dokonce na počkání ve vlastní laboratoři.
Odstraňovat příčiny nikoliv jen tlumit důsledky onemocnění. Pouhé odstranění potíží vede zpravidla k pouze dočasnému zlepšení.
více o odstaňování příčin onemocněníCo musí pes splňovat, aby mohl darovat krev?
zobrazit všechny dotazy >>Morčata - mazlíčci dávných Inků
Morče domácí patří mezi stálice mezi domácími mazlíčky, a to nejen díky své kamarádské povaze, ale i díky minimální náročnosti chovu. Něco z historie Původní domovinou morčete je Jižní Amerika. In
zobrazit článek >> Test spokojenostiJistěže jde. Nemyslím si ovšem, že je to vždy ideální a již vůbec ne pozitivní styl výcviku. Přirozené metody jsou pak v podstatě všechny, při kterých se zvíře něco nového naučí.
Pokud spadne třeba rys při přechodu lávky do vody, tak se naučí být opatrnější. Takže i podobná negativní zkušenost je třeba pro našeho psa v podstatě také přirozená a jedná
se o učení metodou: POKUS – OMYL…
Znám příklady např. myslivců, jež pamlsky neuznávají a využívají jen parforsní výcvik. (Jde v podstatě o podobně hrubou zkušenost, jakou je pád rysa do vody, se kterou se pes tímto
stylem výcviku setkává.) Zažil jsem však jagdteriéra, kterého jsem před lety pomocí pamlsků
cvičil známému myslivci. Když mne po roce uviděl, tak mne okamžitě i poznal a na svého
opravdového psa se vlastně v ten moment vykašlal. (Podotýkám, že ten pamlsky neuznává).
Bris mě měl moc rád. Každý tvor dá přednost lásce a citu před drilem a nevyhnutelným -
nekonečným opakováním bez odměn.
Proti dlouhému vodítku hovoří, že si nedovedu představit, abych se všude opakovaně tahal s dlouhou šňůrou. Jednak jsem ještě neviděl psa, který by nepoznal její negativní dopad, když se různě motá v trávě či stromcích a zasekává se, a také proto, že pes se naučí velmi rychle rozlišovat, kdy může a kdy nemůže okamžitě vyrazit. Snadno pozná, kdy ji nemá.
Šňůru jsem použil jen v několika opakováních, kdy jsem chtěl umožnit na cvičáku ještě nevycvičenému psu relativně volný pohyb, a to - pro nějakou uměnu a pestrost výcviku,
v blízkosti jiných psů. O „přitáhnutí psa“ však nemůže být ani slova. To se dělá jinak.
Cuknutím se předchází práci psa ve stylu Vzpírající se mustang a jeho postupně rostoucímu
vzdoru i rozčarování psovoda.
Osobně učím psy jakýchkoliv plemen přivolání zásadně jen na volno a do složitějšího prostředí jdu na volno až tehdy, kdy vím, že lákavý pamlsek bude pro něj silnějším podnětem než vliv okolí… Ale i jejich přijímání se pes musí někdy zdlouhavě učit.
Jednou z pěti podmínek vytváření podmíněného reflexu je skutečně ČASTÉ OPAKOVÁNÍ
nového CVIKU. Uvědomte si však, že např.: přivolání musíte u některých psů - lovců opakovat až 500krát, a to postupně v složitějších až náročných podmínkách, kdy je jen díky správné metodice výcviku a množství opakování jde dokázat, že je pes kdykoliv přivolatelný.
Proto je volný pohyb psa při výcviku ideální. Záleží však na zkušenostech psovoda, načasování cviku i místu, kde se pes právě učí.
Známe několik druhů výcviku. Pamlsků se využívá především v metodě pokrmové a kontrastní. To jsou dvě metody ze čtyř běžně využívaných, u kterých se aplikují odměny formou pamlsků. Nemusí vždy jít jen o odměnu - pamlsky, ale i o hračky a balonky, kterých se využívá pro učení nového cviku. Zde pracujeme pomocí kořistnického či loveckého pudu.
Pro výcvik zájmu o balonek se pak často využívá metody napodobovací.
Dále píšete:… Nechci, aby mě pejsek poslouchal jen do té doby, kdy v kapse něco mám a jinak se na mě vykašle… Věřte, že to se může stát jen tehdy, pokud učení novéno cviku nedotáhnete do konce. Vážená paní, jak jednou vytvoříte podmíněný reflex, tak přes něj nejede vlak a můžete mi věřit, že pes učený třeba pomocí pamlsků cvik splnit také doopravdy
chce. Má to již zakódované a nezná jinak.
V podstatě je jedno, kterou metodu jste při výcviku psa upřednostnila, ale není jedno, jak konkrétní cvik posléze vypadá. Vůbec pak není jedno, co musíte dodatečně udělat navíc, aby se na psa plnícího povel učený donucovací metodou dalo dívat.
Proč tedy dřít psa i sebe nezajímavým drilem a raději z toho neudělat bezva zábavu, která
navíc na psa působí pozitivně?
P.S.: Máte u svého koníka vždy a všude okamžité přivolání? Já u svých ovcí ano, ale dostaly za to už iks rohlíků.
Zahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.