Ordinační hodiny Pohotovost pro naše klienty 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Teplo,teplo … zimní bouda

Pelech, bouda, ohrada – to jsou nejdůležitější body životního prostoru vašeho psa, které vymezují jeho vlastní území a útočiště. Pokud nemá pes takové místo jen pro sebe přímo pod vaší střechou, jist

zobrazit všechny dotazy >>

Připravte se na léto

V letních měsících se naše kontakty s přírodou zintenzivňují. Na procházkách a na výletech se psem se však může ukázat i ta horší tvář léta – úrazy, poštípání hmyzem a klíšťaty, alergie, záněty zvukov

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Kdy používat FELIWAY spray?

Na výstavách a během cestování. Feliway sprej použijte 15 minut před vyndáním kočky z transportního boxu do výstavní klece. Pomůže se prostřednictvím spreje vytvořit pocit domácího prostředí a umožní lepší adaptac.

Po operačním zákroku je lepší používat difuzér do zásuvky.Vše připravíme 1 den před příchodem kočky z kliniky,z hospitalizace.Vždy je nutno zajistit dostatečné množství času pro nasycení feromonů v prostorech domu.Difuzér necháme v zásuvce 24 hodin.

Umístění v hotelu pro kočky během Vaší dovolené je vhodné přibalit oblíbený polštářek,misku na krmivo a Feliway sprej,který aplikujeme před umístěním kočky do boxu v hotelu .Dohodnete se s provozovatelem hotelu,aby dohlédl na pravidelné aplikování.

Příchod do nového domova nebo při příchodu nového člena domácnosti,to vše jsou také důvody pro používání Feliway sprej v kombinaci s Feliway difuzér.

Minimálně 2-3 dny před příchodem do nového bydliště oužijeme difuzér do zásuvky,ihned po příchodu aplikujeme na polštářek a místo Feliway sprej.

S aplikací přestaneme,až si kočka přestane vytvářet svoje vlastní pachové značky,hlavně projevem otírání tváře o předměty.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4