Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Může i váš pes darovat krev?

Co musí pes splňovat, aby mohl darovat krev?

zobrazit všechny dotazy >>

Problémy s výchovou vašeho psa

Psi a lidé žijí pospolu již tisíce let, ale to neznamená že si musí vždy vzájemně rozumět. Život s vaším „mazlíčkem“ může být plný neporozumění a frustrace, stejně jako život s lidmi! Protože psi jsou

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Některé dotazy kolem nákupu krmiva

Krmivo by se mělo prodávat v originálním neporušeném obalu.
Výjimku z tohoto tvoří skupina tzv.ochutnávkových testovacích balíčků cca 100 g určené pro první vyzkoušení chutnosti .
Rozvažované krmivo,které není zcela vhodně skladováno,může nasáknout vzdušnou vlhkost, a tím se může stát živnou půdou pro plísně.Navíc přístup vzduchu spolu s teplotou může způsobit kazivost tuků.Na každém originálu je navíc uvedena záruční doba,do které si krmivo uchová svoje vlastnosti.
Na obalu je také uvedeno složení krmiva a doporučená denní krmná dávka.Pokud chceme prorvat jednotlivá krmiva z hlediska ekonomického musíme brát v úvahu množství obsažené vody neboli vlhkosti krmiva,denní krmnou dávku a cenu za kilogram krmiva.Často tak zjistíme,že krmení na první pohled drahým krmivem není zdaleka drahé.Neposuzujte proto ekonomičnost krmení podle ceny za 1 kg krmiva,je to zavádějící.Např.pokud 1 kg krmiva stojí 30,- Kč a spotřeba je 300 g na 10 kg,stojí Vás krmný den na 10-ti kg psa 9,-Kč.
Pokud krmivo stojí 110,- Kč za kilogram s spotřeba je 100 g na 10 kg,jsou krmné náklady na 10-ti kg psa 11,- Kč.Krmení drahým krmivem není tedy tak zdaleka drahé,jak by se na první pohled dle rozdílu ceny za 1 kg zdálo.Navíc kvalitní krmiva obsahem lehce stravitelných komponentů méně zatěžují organismus a obsahují další látky potřebné pro dlouhý a zdravý život /kloubní výživu,probiotika,přírodní antioxidanty,neobsahují barviva a chemické antioxidanty a vše,co organismus zatěžuje/.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4