Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Laparoskopické operace NOVĚ na našem pracovišti Laparoskopie výrazně snižuje bolestivost zákroku a rovněž velmi urychluje pooperační hojení. Výhody laparoskopických operací jsou běžně využívány u lidí již řadu let, ale ve veterinární medicíně se ta
zobrazit článek >>
Proč ten pes zase neposlouchá!!!!!

Co od svého psa očekáváme: Pro převážnou většinu majitelů psů je z hlediska poslušnosti psa plně dostačující, když pes přiběhne na první zavolání, netahá za vodítko, na vycházce neobtěžuje ostatní li

zobrazit všechny dotazy >>

Morčata aneb kousek Jižní Ameriky u nás doma

Morče je nejlepší volba pro každého začínajícího chovatele. Je to zvířátko milé a přátelské, nenáročné, přiměřeně velké do každého bytu a péče o ně není nijak těžká. Morče divoké Divoce žijící mo

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ PSÍ BATOHY

A není nic jednoduššího než opatřit pro psa batoh a může si vodu na cesty nosit sám.
I batoh je však pro psa nepřirozený a proto je důležité psa na jeho nošení naučit, ale především vybrat takový batoh, aby byl pro psa pohodlný a bezpečný. Ruffwear i zde stejně jako u plovacích vest myslí na různé druhy aktivit. Proto je možné si vybrat batoh pro krátký trek nebo naopak batoh s odnímatelnými vaky na vodu pro dlouhý pobyt v přírodě nebo na cestě. Brašna Approach Pack je vhodná pro krátké, ale i dlouhodobé výlety. Pokud potřebujete psa natrénovat na nošení věcí na dlouhých trasách, je tento batoh dobrým pomocníkem. Batoh Singletrak Pack – je určen především pro aktivity jako běh, jízda na horském kole, lyžování ve volném terénu, turistika. Prostě pro aktivity, kde je vyžadováno malé zatížení psa, minimálně omezení pohyblivostí a častější napájení psa.
Palisades Pack – je batoh s nejširší výbavou a je určen pro použití v tvrdých podmínkách. Nabízí dostatek prostoru pro uložení potravin, misek, hraček a balíčku první pomoci. Je vhodný pro dlouhodobé výlety. Díky vybavení vodními vaky je vhodný do míst s déle trvajícím suchem nebo bez přístupu k vodě. Vodní vaky uložené v nejspodnější části dobře izolují psa od neskladného obsahu a zároveň příjemně chladí.
Základ všech batohů je postaven na trojbodovém postroji Web Master Harness, který je koncipován tak, aby zajistil bezpečnost a pohodlí. Na hřbetní části je umístěno ucho pro přidržení nebo přizvednutí psa při zdolávání menších překážek nebo nutnosti zvednout psa např. na lanovku nebo do výtahu. Konstrukce postroje umožňuje lepší rozložení tahu a síly, tak aby se pes neškrtil a nedusil. Postroj neprokluzuje a výborně nahrazuje obojek. Web Master má funkci tzv. druhého břicha. Má popruh navíc a tento napomáhá právě při zvedání a zátěži psa. Tento postroj se také velmi dobře osvědčil u starých nebo nemocných psů, kde je zapotřebí velká podpora majitele. A tak pomáhá nejen psu, ale i páníčkovi.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4