Ordinační hodiny Pohotovost pro naše klienty 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
POHODLNÉ A BEZPEČNÉ PSÍ BATOHY

A není nic jednoduššího než opatřit pro psa batoh a může si vodu na cesty nosit sám. I batoh je však pro psa nepřirozený a proto je důležité psa na jeho nošení naučit, ale především vybrat takový b

zobrazit všechny dotazy >>

Máte kočku místo budíku?

Mít doma kočku, která Vás pravidelně budí ještě před tím, než zazvoní Váš budík, není nic příjemného. Pokud máte za sebou těžký den, může to ve vás probouzet krvežíznivé choutky. O kočkách se často my

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ PSÍ BATOHY

A není nic jednoduššího než opatřit pro psa batoh a může si vodu na cesty nosit sám.
I batoh je však pro psa nepřirozený a proto je důležité psa na jeho nošení naučit, ale především vybrat takový batoh, aby byl pro psa pohodlný a bezpečný. Ruffwear i zde stejně jako u plovacích vest myslí na různé druhy aktivit. Proto je možné si vybrat batoh pro krátký trek nebo naopak batoh s odnímatelnými vaky na vodu pro dlouhý pobyt v přírodě nebo na cestě. Brašna Approach Pack je vhodná pro krátké, ale i dlouhodobé výlety. Pokud potřebujete psa natrénovat na nošení věcí na dlouhých trasách, je tento batoh dobrým pomocníkem. Batoh Singletrak Pack – je určen především pro aktivity jako běh, jízda na horském kole, lyžování ve volném terénu, turistika. Prostě pro aktivity, kde je vyžadováno malé zatížení psa, minimálně omezení pohyblivostí a častější napájení psa.
Palisades Pack – je batoh s nejširší výbavou a je určen pro použití v tvrdých podmínkách. Nabízí dostatek prostoru pro uložení potravin, misek, hraček a balíčku první pomoci. Je vhodný pro dlouhodobé výlety. Díky vybavení vodními vaky je vhodný do míst s déle trvajícím suchem nebo bez přístupu k vodě. Vodní vaky uložené v nejspodnější části dobře izolují psa od neskladného obsahu a zároveň příjemně chladí.
Základ všech batohů je postaven na trojbodovém postroji Web Master Harness, který je koncipován tak, aby zajistil bezpečnost a pohodlí. Na hřbetní části je umístěno ucho pro přidržení nebo přizvednutí psa při zdolávání menších překážek nebo nutnosti zvednout psa např. na lanovku nebo do výtahu. Konstrukce postroje umožňuje lepší rozložení tahu a síly, tak aby se pes neškrtil a nedusil. Postroj neprokluzuje a výborně nahrazuje obojek. Web Master má funkci tzv. druhého břicha. Má popruh navíc a tento napomáhá právě při zvedání a zátěži psa. Tento postroj se také velmi dobře osvědčil u starých nebo nemocných psů, kde je zapotřebí velká podpora majitele. A tak pomáhá nejen psu, ale i páníčkovi.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4