Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
DESATERO PRO KOUPÁNÍ PSŮ A KOČEK

1. Koupání psa nebo kočky provádějte nejlépe ve dvou – jeden člověk zvíře přidržuje a druhý nanáší šampón a oplachuje. 2. Vezměte si na sebe staré nepromokavé oblečení – gumovou zástěru a jednorázové

zobrazit všechny dotazy >>

Rybí placičky a Srdíčka z mletého masa

Rybí placičky Suroviny 125 g lososa 250 g strouhanky z celozrnného chleba 60g pšeničné celozrnné mouky 1 polévková lžíce slunečnicového oleje 1 vejce – rozšlehat ½ lžičky pivovarských kvasnic

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Prodloužení života kočce s FIV

U našeho kocoura bylo diagnostikováno onemocnění FIV. Jak ho máme nyní krmit, abychom mu co nejvíce prodloužili život?

Onemocnění FIV (Feline Imunodeficiency Virus) je závažné selhání imunity koček, říká se mu „kočičí AIDS“. Bohužel je jedním z nevyléčitelných a smrtelných onemocnění. Probíhá v několika stádiích a jediné, čím můžeme svému kocourovi pomoci, je maximálně zkvalitnit jeho život každodenní péčí. Je důležité, aby se váš kocour vyhýbal co nejvíce možným rizikům infekce. Jeho strava by měla být výborně stravitelná, musí obsahovat dostatek vitamínů a minerálních látek a pocházet z kvalitních surovin. Pokud jste kocoura doposud krmili kromě komerčně vyráběných krmiv také syrovým masem, pak je potřeba jej zcela převést na průmyslově vyráběné krmivo. Při zkrmování syrového masa totiž hrozí vyšší riziko infekce parazity, popřípadě bakteriemi, což u průmyslově vyráběných krmiv nehrozí. Průmyslově vyráběná krmiva renomovaných značek jsou nutričně vyvážená a přispívají tak ke kvalitnímu životu zdravých zvířat. O výběru ideálního krmiva pro vašeho kocoura se můžete poradit s veterinářem, který má k dispozici také veterinární diety pro kočky s různými zdravotními problémy. Pokud by váš kocour nechtěl přijímat granulovanou stravu, je možné ji smíchat s kapsičkami. Nebo zcela přejít na konzervovou stravu, která je pro kočky atraktivnější, navíc jsou ochotny ji lépe přijímat. Výrobci krmiv, v jejichž pozadí jsou výzkumná centra, mají zodpovědný postoj ke zvířatům a receptury přizpůsobují mlsnosti a vybíravosti koček. Proto například kvalitní kapsičky obsahují celé kousky ryb nebo masa v želé či ve šťávě, čemuž žádná kočka neodolá. Pokud tedy můžete, dopřejte svému kocourovi tu nejkvalitnější stravu přizpůsobenou jeho potřebám. Nejen že mu budete podávat všechny potřebné živiny, které potřebuje pro „boj“ s nemocí, ale také bude poměr veškerých živin dobře vyvážený.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4