Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Dva jsou víc než jeden

Je rozdíl mít jednoho nebo víc psů?

zobrazit všechny dotazy >>

Agresivita mezi kočkami v jedné domácnosti

Koťata jsou miloučká, chlupatá klubíčka, nad kterým se každý rozněžní a není člověk který by je mohl nemít rád. A nebo to tak není? Kolem 4. měsíce věku se může stát, že z roztomilého plyšounka se vyk

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

STŘEDOMOŘSKÁ STRAVA – JEJÍ OTISK I VE STRAVĚ ZVÍŘAT?

Panenský olivový olej si díky lisování za studena uchovává suspenzní částice, které mu dodávají léčebný účinek. Olivový olej je tuk získávaný z oliv, plodů olivovníku, což je charakteristická rostlina středomořského klimatu a regionů. Je známý už od starověku: Řekové a Římané jej používali ve své středomořské kuchyni jak pro skvělou chuť, tak pro jeho blahodárné účinky.

Jako klíčová sloka středomořské stravy je olivový olej široce propagován lékaři, kteří dokazují jeho účinek v prevenci určitých onemocnění. Tento zdravotní přínos je dán samotným složením olivového oleje. Díky svému vyváženému složení má vícenásobný účinek. Ačkoliv odolává vyšším teplotám lépe než jiné oleje, je důležité olivový olej vysokým teplotám nevystavovat, aby si uchoval všechna svá pozitiva. V Mastery používaný vícesložkový olej, vždy vyráběný při nízkých teplotách, nabízí tyto benefity: má blahodárné účinky na zdraví díky obsahu vitaminu E, polyfenolu a kyseliny olejové. Vitamin E se v olivovém oleji přirozeně vyskytuje a je buněčným antioxidantem. Antioxidant je molekula, která ničí volné radikály, a tím chrání citlivé buněčné struktury. Vitamin E chrání buňky před stárnutím a pomáhá omezit zejména poškození cév, srdce a ledvin. Polyfenoly jsou také antioxidanty a pracují v součinnosti s vitaminem E. Polyfenoly v první řadě chrání olej před oxidací: brání žluknutí a uchovávají jeho vlastnosti. Fenolické složky olivového oleje jsou antioxidanty i v živých organismech, kde chrání buňky před oxidačním stresem tím, že v součinnosti s vitaminem E zachytávají volné radikály. Což mimo jiné, vysvětluje pozitivní účinky olivového oleje, který jako součást středomořské stravy takto přispívá k prevenci zánětů a kardiovaskulárních chorob.
Kyselina olejová obsažená v olivovém oleji je odborníky na výživu považována za “dobrou“ mastnou kyselinou, protože nemá na organismus negativní dopady jako nasycené mastné kyseliny a v živých organismech lehce oxiduje (a tudíž nevyvolává alergické reakce). Olivový olej obsahuje další polynenasycené esenciální mastné kyseliny, jako je Omega 6. Tyto mastné kyseliny nazýváme esenciální (nezbytné), protože si je organismus nedokáže vytvořit sám. Pro zdraví organismu jsou velice přínosné. Olivový olej je nejlépe stravitelným tukem. Brání stravě v navracení do jícnu, nezpomaluje vyprazdňováním žaludku, nemění žaludeční kyselost.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4