Ordinační hodiny Pohotovost pro naše klienty 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
POHODLNÉ A BEZPEČNÉ PSÍ BATOHY

A není nic jednoduššího než opatřit pro psa batoh a může si vodu na cesty nosit sám. I batoh je však pro psa nepřirozený a proto je důležité psa na jeho nošení naučit, ale především vybrat takový b

zobrazit všechny dotazy >>

PAPOUŠEK NA LETNÍM BYTĚ

Snad i nejvášnivějšího milovníka zimy dokáže krásné letní počasí vylákat z domu ven a on ocení přednosti hřejivých dnů plných slunce. Není divu, že chceme pohodu svěžího letního rána, ospalé odpolední

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

TOALETA, KTEROU NEMUSÍTE UKLÍZET, ALE MŮŽETE JI RECYKLOVAT

Už žádné další komplikované čištění kočičí toalety! Kartonové Feloo záchodky pro kočky jsou skvělé hlavně z toho důvodu, že odpadá jejich údržba. Přestože jsou z kartonu, tak samostatný zásobník na dně, víko a lopatky jsou odolné vůči vodě, můžete je otřít vlhkým hadříkem a nic se nestane – jsou potaženy nepropustnou vrstvou, podobně jako třeba kelímek na kávu. Dostatečný prostor uvnitř toalety (43 cm x 43 cm x 50 cm) kočce umožňuje se pohodlně otočit. A když je potřeba, spodní díl prostě vyhodíte i s podestýlkou a údržba kočičí toalety tím končí. Díky tomu, že je vyrobena z recyklovatelného materiálu, nemusíte mít ani výčitky, že ještě více zatěžujete životní prostředí.
Feloo je ideální i na cesty – na víkendy na chatě nebo kamkoliv, kam se vám s sebou nechce brát klasickou plastovou toaletu. Kartonový záchod je lehký a složíte ho úplně naplocho. Přestože tato toaleta vypadá jako přepravka, není v žádném případě určena pro tento účel. Toaleta Feloo nachází inspiraci u skládanek origami a byla navržena především pro kočky, z jejich oblíbeného materiálu – kartonu, ale zároveň také s přihlédnutím na design – aby v bytě dobře vypadala. Vyrábí se ve Velké Británii se snahou o minimalizaci uhlíkové stopy. Sestavíte ji velice snadno, dodává se v biologicky rozložitelném obale a veterináři, chovatelské a záchranné stanice si ji mohou objednat ve velkém balení.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4