Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Barvy srsti

Jen jako pohádka už znějí vzpomínky na časy, kdy si majitelé aprikotů sdělovali tradované receptury na čajové extrakty k dosažení plnějších odstínů, kdy se mnozí vystavovatelé modlili, aby během výsta

zobrazit všechny dotazy >>

Malá šelma fretka

Fretky patří do čeledi lasicovitých, a tím pádem k šelmám. Okruh příznivců těchto podnikavých zvířátek rok od roku roste. Prapředkem všech fretek je divoce žijící tchoř tmavý (Mustela putorius). První

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Výroky,které každého pejskaře zaručeně vytočí

Určitě se to stalo i vám, kdy jste stáli před svým známým jak opaření a v hlavě vám křičela
otázka:,, Jak jen tohle můžeš říct?!?“ Jak? Snadno:-) My, majitelé psů, vidíme věci jednoduše trošku jinak. Vybrali jsme pár typických situací, s nimiž se můžete potkat. Ehm – už se poznáváte? :-)

,,Ty fakt mluvíš na psa? Prosím tě, vždyť ti nerozumí.“

Dobrá, asi nerozumí přesně významu slov, když se vztekáte u sporáku nad nespravedlivým hodnocením vašeho šéfa, nebo nad popisem krásné neznámé, kterou jste potkali dnes náhodou v obchodě v oddělení ovoce a zeleniny. Určitě ale pozná z naší intonace, jak se cítíme a v jakém jsme rozpoložení. Bez ohledu na to, je tu pes vždy pro vás, vždy vás rád vyslechne a vždy je na vaší straně a to se cení :-)

,,Umřel ti pes? No to je smůla, no. Tak si koupíš novýho, ne?“

Jak tohle může někdo říct? Nezemřel pes, zemřel druh, člen naší rodiny, parťák, kamarád. Není to věc, kterou vyměníš, jako by se nechumelilo. Každý pes je jen jeden jediný originál. Neopakovatelný. A každý z nich zůstane navždy naší součástí. A ano, pořídíme si dalšího…

,,Pořídili jste si psa místo dítěte, co? Neměli byste spíš už myslet na rodinu?

Pes je pes a dítě je dítě. Proč bychom měli jedno nahrazovat druhým? Psa máme proto, že jsme ho chtěli. Až budeme chtít dítě, tak si ho pořídíme. Nejsme žádní nesvéprávní jedinci, jen cítíme, že pes se k našemu životnímu stylu hodí a společně si vše ještě více užijeme. A vůbec, co je komu do toho?

,,Vy necháváte psa spát s vámi v posteli???“

Ano, necháváme a nejsme jediní. Svého psa do postele občas pustí každý druhý majitel psa, takže zas taková rarita to není. A co víc? Už jste slyšeli, že hlazení srsti uklidňuje? Američtí vědci již nalezli důkazy pro to, že lidé, kteří své psy (či kočky) nechávají v noci spát vedle sebe, mnohem méně trpí psychickými poruchami. Žijeme v hektickém světě, tak když nám tohle pomůže – proč ne?:-)

,,Nemuset platit žrádlo, veterináře a všechny ty další věci za vašeho psa, už jste dávno mohli mít…“

Mohli, ale dali jsme přednost psovi. Taky ti nemluvíme do toho, proč utrácíš za cigarety, dobrá vína nebo komponenty do počítače. Ty máš své záliby, my svého psa a tak to také zůstane.

,,Fuj, ty se takhle necháš olizovat? Bůhví, kde měl ten čumák před chvílí:“

Nechám a to i přesto, že vím naprosto přesně, kde všude se ten čumák v průběhu celého dne objevuje:-) Takže, pokud mne po mém psovi nechceš olizovat ty, myslím, že ti to může být celkem jedno:-)

,,No jo, to je to nebezpečné bojové plemeno.“

Jaké plemeno? Co to je bojové plemeno? V žádném standardu se nic o bojovném plemeni neobjevuje, jsou to jednoduše teriéři, ovčáci, jezevčíci a další psi s vlohami pro lov, pasení či třeba hlídání majetku. Chování psa je výsledkem výchovy jeho majitele bez ohledu na plemeno. Psi se nerodí zlí ani bojoví, stejně tak jako se lidé nerodí jako zloději či lháři.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4