Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Kdo psu odběr provádí?

Dárci krev odebírá veterinární lékař, který po celou dobu odběru dbá na dodržování všech zásad sterility a správného zacházení s krevní konzervou. Zdravý pes může krev darovat 3 – 4krát ročně. Odku

zobrazit všechny dotazy >>

Kočka v kuchyni

Kočka trávící s Vámi v kuchyni chvíle, když se věnujete přípravě jídla, pečení či umývání nádobí, přičemž všichni ostatní členové domácnosti tráví čas před televizí, je jistě milá představa. Bohužel,

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Význam velikosti granulí

Zajímá mne, jaká význam má odlišná velikost granulí pro psy. Pro štěňata a mladé psy kupuji granule, které jsou drobné, pro dospělé psy jsou nabízeny granule většího průměru. Má to nějaký speciální význam?

Nepochybně větší význam má konkrétní složení granulí. Optimální výživa štěněte nebo mladého psa a správná výživa staršího a starého psa se mohou lišit v mnoha parametrech. Odlišná bývá energetická nabídka, obsah minerálních látek, zastoupení tuků a bílkovin nebo doporučené množství vitamínů. Drobné granule pro nejmladší kategorie psů představují relativně snadnou dodávku potřebné výživy. Není pochyb, že by štěňata a mladí psi zvládli i větší granule. Riziko spolknutí velkého úlomku a jeho zablokování v jícnu by však byla nežádoucí. Rovněž jistota, že bude přijata celá nabízená dávka, by byla menší. V neposlední řadě je snazší i dávkování v odměrkách. U velkých psů podporují granule důkladné žvýkání a lepší zpracování potravy. V případě drobných granulí by velcí psi potravu jen hltali. Hrozilo by též větší riziko nabízení nadměrného objemu potravy. Konkrétní tvar, velikost i konstrukci granulí lze ovlivnit v procesu výroby. Pozornost výrobců krmiv je tradičně věnována i takovým ukazatelům, jakými jsou štěpení granulí na drobné úlomky a jejich následná schopnost zvýšit mechanickou očistu zubů.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4