Ordinační hodiny Pohotovost pro naše klienty 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Prevence torze žaludku

Zajímalo by mne, zda se u psů provádějí nějaké preventivní zákroky, které mohou zabránit torzi žaludku. Před několika lety jsem za dosti dramatických okolností přišel o svého psa a později jsem slyšel

zobrazit všechny dotazy >>

Co je to canisterapie?

CANISTERAPIE V poslední době stále více lidí slýchá slovo canisterapie, ale kdo ví, co vlastně toto slovo znamená? Co je to canisterapie? Canis (přeloženo z latiny) je pes, terapie znamená léčba

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Zápach z tlamičky

Je normální,že kočce zapáchá z tlamičky?

Pokud kočce nečistíte zuby,je logické,že pach přetrvává v tlamičce.Na dechu se kromě krmiva podílí také stav ústní dutiny.Kvalitní krmivo předchází kvašení zažitiny v zažívacím traktu.Na zubech po každém krmení ulpívá tzv.zubní plak.Pokud není po¨vlak odstraněn,tak se přeměňuje na zubní kámen.Bakterie,které se množí v zubním plaku a v záhybech za zubním kamenem,produkují plyny,které pak zapříčiní zápach z tlamy.
Tyto bakterie se také podílejí na zánětech dásní,na porušení závěsného aparátu zubu s následným vypadnutím zubů.Velmi často se bakterie ze zanedbané dutiny ústní dostanou do krve a podílejí se na zánětech vnitřních orgánů,např.zánět osrdečníku.V dentální hygieně je velmi důležitá prevence,nejlépe každodenní.Můžeme požít speciální kartáček a speciální pastu:tento způsob obzvláště u koček je velmi technicky a časově náročný a některé kočky ho špatně snášejí.Můžete toto nahradit pomocí speciálních granulek na čištění zubů.Granulky mechanicky čistí zuby a odstraňují plak,a dále desinfikují dutinu ústní.Je to velmi účinná prevence čištění zubů.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4