Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Laparoskopické operace NOVĚ na našem pracovišti Laparoskopie výrazně snižuje bolestivost zákroku a rovněž velmi urychluje pooperační hojení. Výhody laparoskopických operací jsou běžně využívány u lidí již řadu let, ale ve veterinární medicíně se ta
zobrazit článek >>
Klikám, klikáš, klikáme

Ačkoliv by se mohlo zdát, že klikr trénink rovná se pomůcka zvaná klikr, není to tak úplně pravda. Chcete klikr trénink vyzkoušet? Pak mnohem důležitější než zakoupení klikru je pochopení principu, j

zobrazit všechny dotazy >>

Kočky umí pohladit i škrábnout

Kočky jsou stále více a více populární domácí mazlíčci. Rády si hrají, mazlí, spí s vámi u televize a spokojeně vrní, když jim jste nablízku. Ale také milují vystrčit drápky a škrábat. Bohužel tím mís

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Nekrotická encefalitida (encefalitida yorkšírských teriérů)

Původně existovaly zprávy o druhově specifické encefalitis yorkšírských teriérů. Identické histopatologické změny popsány také u francouzského buldo­čka. Z klinických příznaků je patrné postižení mozkového kmene vestibulární příznaky, tetraparéza a velkého mozku. Někteří pacienti mohou vykazovat epi­leptické záchvaty. Průběh onemocnění je chronicky progresivní. Etiologie to­hoto onemocnění není opět známa. Na základě histopatologického posouzení zánětlivých lézí lze předpokládat virovou příčinu onemocnění. Charakteristické jsou multifokální nekrotická ložiska v bílé hmotě velkého mozku mozkového kmene obklopené granulomatózním zánětem, gliózou a perivaskulárními mo­nonukleárními infiltráty. Suspektní diagnózu lze vyslovit na základě klinických příznaků, vyšetření mozkomíšního moku a změn na MRI. Definitivní diagnó­za je možná pouze biopsií mozku nebo postmortem. Prognóza je nejistá až špatná. Terapie je pouze symptomatická spočívající v dlouhodobém podávání kortikosteroidů a fyzioterapii. Pokud se pacienti podaří stabilizovat, efekt te­rapie (potlačení zánětlivé reakce) společně s kompenzací nervové tkáně může přetrvávat na různě dlouhou dobu. Recidivy onemocnění se pak objevují za několik týdnů až měsíců, někteří jedinci jsou bez problémů ojediněle jednoho roku až dvou let.

nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4