Ordinační hodiny Pohotovost 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Laparoskopické operace NOVĚ na našem pracovišti Laparoskopie výrazně snižuje bolestivost zákroku a rovněž velmi urychluje pooperační hojení. Výhody laparoskopických operací jsou běžně využívány u lidí již řadu let, ale ve veterinární medicíně se ta
zobrazit článek >>
O štěněcí srsti

,,Jedeme si pro štěňátko, roztomilé malinké chlupaté klubíčko. Strašně se těšíme! Je to náš první pejsek!“ Mají ale noví majitelé tušení, jak se o něj starat? Ano, krmivo pro psí miminka se dá koupit

zobrazit všechny dotazy >>

Malá šelma fretka

Fretky patří do čeledi lasicovitých, a tím pádem k šelmám. Okruh příznivců těchto podnikavých zvířátek rok od roku roste. Prapředkem všech fretek je divoce žijící tchoř tmavý (Mustela putorius). První

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Recepce s prodejnou krmiv


Panorama pohled na čekárnu s recepcí

Recepce prošla velkou rekonstrukcí. Nyní je prostředí ještě příjemnější, tak aby čas zde strávený nebyl stresující pro Vás ani pro Vašeho zvířecího mazlíka.

Vstup do recepce je přímo z parkoviště pro klienty a je bezbariérový. Pro vyšší komfort je recepce vybavena nápojovým automatem a plasmovou televizí. Mezi naše oblíbené pořady patří Animal Planet či přírodopisné pořady z edice Natonal geographic. Rádi se ale přizpůsobíme vašemu vkusu z široké programové nabídky satelitní TV.

Recepce slouží k registraci a objednávání pacientů ale i jako prodejna. V nabídce je sortiment superpremiových krmiv, odčervovadel, antiparazitik, či přípravků souvisejécí s úpravou srsti. Samozřejmě zde dostanete dietu nebo léčebné přípravky předepsané veterinárním lékařem. Školený střední personál - sestra na recepci, Vám s výživou Vašeho zvířecího mazlíka ochotně poradí je na danou problematiku speciálně proškolena.

NÁŠ TIP - doporučujeme telefonické objednání, ošetření v předem sjednaném termínu zajistí ošetření vaším oblíbeným lékařem či specialistou na danou problematiku. Předem objednaní pacienti mají přednost!

Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv LCD televize pro vyšší komfort Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv Recepce s prodejnou krmiv
nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4