Ordinační hodiny Pohotovost pro naše klienty 602 200 185 / Objednání 412 540 898 recepce@petklinika.cz
Barvy srsti

Jen jako pohádka už znějí vzpomínky na časy, kdy si majitelé aprikotů sdělovali tradované receptury na čajové extrakty k dosažení plnějších odstínů, kdy se mnozí vystavovatelé modlili, aby během výsta

zobrazit všechny dotazy >>

Zlozvyky aneb Nežádoucí chování

Skákání Nejčastějším problémovým chováním psů je skákání. Skákání je vítací ceremoniál zděděný po divokých předcích psa. Štěňata a vlčata se natahovala nebo vyskakovala na matku, která se právě vráti

zobrazit článek >>
Test spokojenosti
  • úžasný přístup k našim miláčkům i k nám
  • v rámci města Děčín určitě nejlepší úroveň, zatím není nic s čím bych nebyl spokojen
  • velká spokojenost s přístupem ze strany pana MVDr. Křečka
Zúčastnit se testu >>
Závody Hills cup Chvilkami to sice vypadá, že to není běh psa a dítěte, ale spíše tah psem, ale kdo ví, třeba je zde základ pro další výkony a vyroste zde další Nikola Marešová a jiní mistři světa.
Je zde vidět zápal, obzvláště soutěživé holčičky běží, co to dá, ani si nevšimnou ztráty partnera. Také oceňuji sportovní gymnastiku s podobě provazu přes svého psa.
Vyhlašovali se výsledky všech předchozích kol,pokud si všimnete,že někteří na stupních vítězů mají místo hlavy diplom,je to pouze zástupce,protože vítěz nebyl přítomen vyhlášení.

Fotogalerie Dobříš Hills cup 2013 finále
Rádi bychom upozornili na dvě fotky našich klientů a kolegů.
Fotka č.82 – Dušan Erbs a jeho běh s dcerou a manželkou soutěžili v týmech pro celou rodinu.
Fotka č.85 – naše klientka Jarmila Halířová Sobecká – Sokol Maxičky Děčín – v soutěži pro celou rodinu,měla s sebou skutečně všechny děti / 7 měsíc těhotenství/.Mimo jiné absolutní vítězka kategorie se psem od 25 kg.
Ve všech kategoriích převážně byla prvenství na straně Sokol Maxičky, Děčín.

Prevence

Nejlepším receptem na dlouhé zdraví je jednoduše neonemocnět. K některým chorobám mají určití jedinci či plemena vrozené dispozice. Obezřetná volba plemene pro daný účel využití, zdravotní historie rodičů či nově otevřené možnosti testů nosičství některých dědičných vad jsou vlastně již činností prevence nemoci ač vlastně se odehrávají v době než si vlastně svého miláčka přivedete domu.

Již od nejútlejšího věku myslete na prevenci. Již to že svého miláčka učíte základním preventivním procedurám jako je kontrola a čištění uší a očí, kontrola dutiny ústní s čištěním zubů či jen kontrola meziprstí a délky drápů je vlastně prevencí.

Vlastní preventivní činnost pro většinu majitelů začne až první návštěvou ordinace. Na našem pracovišti je pro každého jedince dle plemene, věku a předpokládaného využití zpracován plán preventivních prohlídek. Stejně jako u dětí v růstu či auta v záběhu je potřeba na některé věci dohlédnout zejména v začátcích. Nejčastěji se kromě očkování uvidíte s Vámi vybraným ošetřujícím lékařem nejen při očkování ale i v době přezubování či v době kdy se uzavírají růstové ploténky kostí a růst je prakticky ukončen. Během těchto návštěv společně sledujete zdravý vývoj a optimalizujete vlastní výživu k všestrané spokojenosti.

Pokud je vše v pořádku nastává období dospělosti kdy navštívite svého veterináře ku příležitosti stanovení protilátek proti přenosným onemocněním, jejich přeočkování či pravidelné kontrole stavu. Ani zde nejste v bezpečí před nemocí byť zpravidla 2 návštěvy ročně jsou dostačující k monitorování stavu. Mnozí z Vás možná namítnou že sami tak často k lékaři na prevenci nechodí. Ano vždy’t také naši čtyřnozí miláčkové stárnou několikanásobně rychleji a tak zpravidla i postup onemocnění je výrazně rychlejší.

Preventivní ochrana zdraví
nahoru
Metabolic

Metabolic

Hills facebook

Zapojte se do našeho velkého dobrodružství v Klubu štěňat a koťat.


Hrajte si s námi

hraZahrajte si hru typu puzzle, kde se skládá dle výběru pes nebo kočka.
Pokud projdete prvním kolem, nastupuje vždy trochu složitější obrázek na skládání.
Je to jednoduché a docela zábavné.

hrát hru >>

Simon's Cat'
Kde nás najdete
Doktor Doktor
Sestra 1 Sestra 2
Sestra 3 Sestra 4